Ogłoszenie

:) :) :) :)BMW :) :) :) :)TEAM :) :) :) :) KONIN :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

#16 2014-03-19 01:58:11

 Lothar

★★★★

6009170
Skąd: Koło
Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 311
Punktów :   

Re: tuning silnika, elektryka

To bylo jakis rok temu jak konto zalozylem i sie pytalem na czacie kiedy spot bedzie jak bylem z forum nieogarniety co do naciagania ludzi to wiekszosc mechanikow z tego zyje wrecz.....niestety rowniez sam sie przekonalem o tym....na poczatku jak Bawarke kupilem to bylem na wymianie oleju i filtrow, i policzyli mi za wymiane filtra oleju 40zl a go nie wymienili dlatego takie numery mialem ze spadkiem obrotow i slabnieciem i do tej pory z nim jezdzilem...jak bylem teraz na wymianie oleju i stary filtr wyjeli jak to powinno byc zrobione wtedy...to im sie w rekach rozlecial.... wole nie myslec co by bylo jakbym jeszcze troche z tym pojezdzil i by sie w trakcie jazdy cos ukruszylo i wpadlo do silnika i jakie katastrofalne konsekwencje by to mialo....dodam ze pierwsze wymiany byly robione u zaufanego mechanika.....................


BMW - Bokiem Mozna Wszedzie

N42B20A  318i  2.0 140KM

Offline

 

#17 2014-03-19 12:02:09

 jack15

★★★★★

814239
Skąd: PN
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 407
Punktów :   

Re: tuning silnika, elektryka

Panowie po co te sprzeczki i wypominanie sobie :) swoja droga wiem ze OnlieSt zna sie na rzeczy wiec warto posluchac jego wypowiedzi :) mechanik mechanikiem Lothar moze byc zaufany jednak czesto nie on to robi lecz jego ludzie lub osoby "uczące sie" i wtedy jest jak jest sam mialem przypadki ze gdy zaprowadzalem auto zeby cos zrobili to drugie psuli... a byl to znajomy mechanik raz drugi zwrocenie uwagi i naprawa na jego koszt i teraz nie boje sie do niego zaprowadzac auta :)

Offline

 

#18 2014-03-19 18:35:33

 Lothar

★★★★

6009170
Skąd: Koło
Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 311
Punktów :   

Re: tuning silnika, elektryka

mowimy o szwagrze mechanika do ktorego moj ojciec cale zycie jezdzi wiec prawie jak kumple sa i ja odkad mam auto tez do neigo jezdzilem i on osobiscie nasze auta robil... atu taki numer...ale czasami tzreba wprowadzic zmiany mniejsza... bo robie offtop hehe

Ostatnio edytowany przez Lothar (2014-03-19 18:36:34)


BMW - Bokiem Mozna Wszedzie

N42B20A  318i  2.0 140KM

Offline

 
ZAPRASZAMY NA FACEBOOK'a KLIK

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnajedynka.pun.pl www.foetrpl.pun.pl www.gsm-java.pun.pl www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.erpegia.pun.pl