Ogłoszenie

:) :) :) :)BMW :) :) :) :)TEAM :) :) :) :) KONIN :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

#1 2019-07-02 17:42:59

piotrekbmw

OBSERWATOR‽

Zarejestrowany: 2019-07-02
Posty: 1
Punktów :   

Brak mocy, duże spalanie !

Witam!

Jakie¶ 3 miesi±ce temu kupiłem sobie moje pierwsze bmw, na pierwszy rzut oka autko było ok ale...
Po jakim¶ czasie zorientowałem się, że auto traci na mocy jak jest rozgrzane albo jak jest wyższa temperatura jak teraz, tj. co¶ koło 30 stopni w tej chwili.
Auto było oddane do serwisu bmw, stwierdzili, że valvetronic jest do wymiany oraz, że kapie olej pomiędzy pomp± próżniow±, a cylindrem. Po wymianie valvetronic'a oraz uszczelki od pompy, silnik chodzi równo, ale niestety dalej traci moc przy rozgrzaniu. Niestety również po tej wymianie odnotowałem większe spalanie, co¶ koło 10l/100 gdzie wcze¶niej miałem koło 8.5l/100 (normalna jazda, bez szaleństw do roboty). Czy pompa próżniowa (vacum) może mieć wpływ na to wszystko ?

Wymieniłem już ¶wiece, vanosy, valvetronic i dalej mam problemy z moc± auta. Sprawdziłem cewki, wszystko jest okej. Nie mam więcej pomysłów.
Może polecicie jakiego¶ dobrego speca od BMW, który ZNA się na rzeczy i jest w stanie mi pomóc, bo nawet w BMW nie mog± stwierdzić co jest grane...

Dodam jeszcze, że autko ma przejechane 105 000 km więc wykluczyłem wtryski, raczej nierealne przy tym przebiegu (przebieg sprawdzony w salonie BMW ponoć realny :)

Z góry dziękuję!

BMW E90 320i/150km *n46 r 2006.

Offline

 
ZAPRASZAMY NA FACEBOOK'a KLIK

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teampoland.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.magicznahodowla.pun.pl www.zkmgda.pun.pl www.ochronasrodowiskaug.pun.pl